Flat Preloader Icon

Studiju abonements neierobežotai piekļuvei Open.lv kursiem

Sastādi pats savu studiju plānu | studē neierobežoti paša izvēlētā laikā | gūsti zināšanas un gandarījumu | audz intelektuāli un emocionāli
bonusā: sertifikāti, ko parādīt darba devējam!

Pētījumos ir pierādīts, ka mācīšanās visa mūža garumā ir viens no labākajiem veidiem, kā stiprināt savu mentālo veselību, padarīt prātu elastīgāku un veicināt apmierinātību ar dzīvi kopumā. Mēs nenogurstoši vēlam jums visas šīs labās lietas.

Tāpēc, uzsākot šo gadu, esam sagādājuši pavisam jaunu un īpaši draudzīgu veidu, kā abonēt visus mūsu kursus un nodoties neierobežotām studijām.


Jūsu studētpriekam piedāvājam:

3 MĒNEŠU ABONEMENTU: 59 EUR

6 MĒNEŠU ABONEMENTU: 109 EUR

12 MĒNEŠU ABONEMENTU: 189 EUR


Studiju abonements nozīmē to, ka jebkurā laikā varēsiet nodoties psiholoģijas, sabiedrisko attiecību, etiķetes, fizikas, ekonomikas, veselīga dzīvesveida, apzinātības, seksualitātes un citu aizraujošu tēmu studijām. Piedāvāto tēmu spektrs ir plašs un ikviens tajā atradīs kaut ko sev piemērotu.

Līdz ar abonementa iegādes brīdi jūsu rīcībā nonāks 50 lekciju kursi ar vairāk nekā 280 lekcijām, ko pasniedz Latvijas labākie lektori. Šo kursu kopējā vērtība, iegādājot tos atsevišķi, pārsniegtu 1000 EUR.

Lai skatītu pilnu kursu sarakstu, kam varēsiet piekļūt ar Studiju abonementu, aicinām sekot šeit.

Laipni aicinām izmantot šo burvīgo iespēju!

0
  Mans grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties
   0
    Mans grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties