Uzdāvini dalību Open.lv kursā!


Piedāvājam brīnišķīgu iespēju iepriecināt otru ar dalību vienā no sešiem izcili vērtīgiem Open.lv kursiem!

Sevis un pasaules izziņa, redzesloka paplašināšana un jaunas zināšanas ir vienmēr aktuāla un universāla dāvana, kas sniedz paliekošu gandarījumu un kuru vari pasniegt kā sev, tā citiem – gan vistuvākajiem, gan kolēģiem un sadarbības partneriem.


Mārtiņš Sirmais: Ideālas receptes labi zināmiem ēdieniem

10 humora piesātināti stāsti, kuri ne tikai uzlabos omu, bet arī iemācīs perfekti pagatavot labi zināmus ēdienus – plovu, humusu, kartupeļu pankūkas, šašliku, plātsmaizi un citus.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Kursa mērķauditorija: ikviens, kurš gatavo vai vēlas sākt to darīt; ikviens, kurš domā, ka saprot, kas ir izcila garša un vēlas tādu piedzīvot.

Iegādāt dāvanu


Nadia Kovčužna: Sejas joga enerģijai un skaistumam

Holistiskā terapeite no Ukrainas piedāvā unikālu un dziļi transformējošu pieeju, kas padarīs tavu seju relaksētu, mirdzošu un dabiski skaistu.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Kursa mērķauditorija: ikviens, kurš jūt nogurumu, izsīkumu, stresu un saspringtību un vēlas to vērst par labu, atgūt dabisku skaistumu un iekšēju harmoniju.

Iegādāt dāvanu


Mārcis Auziņš: Meditācija ikvienam

Šajā kursā uzzināsi gan to, kā praktiski meditēt, kādas ir meditācijas skolas un tehnikas, gan to, ko no meditācijas sagaidīt un ko no tās gaidīt nevajadzētu.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Kursa mērķauditorija: ikviens bez izņēmuma, kurš interesējas vai sāk interesēties par meditāciju un apzinātību un vēlas to praktizēt savā ikdienā.

Iegādāt dāvanu


Ansis Jurģis Stabingis: Laime ir prasme

Laimes atslēga slēpjas mūsu domāšanā, pasaules uzskatā, attieksmē, kas ir iemācīti, un šis kurss vēstī, ka (un kā) to ir iespējams pārmācīties.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Klausītāji, auditorija: ikviens bez izņēmuma.

Iegādāt dāvanu


Vents Sīlis: Lekcijas par seksualitāti

Šis kurss ir uzaicinājums doties aizraujošā un inteliģentā astoņu nodarbību garā ekskursā pa seksualitātes noslēpumaino valstību.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Klausītāji, auditorija: visi, kam interesē padziļināt un paplašīnāt savu izpratni par seksualitāti ar aizraujoša stāstījuma veidā izklāstītām filosofijas, sociloloģijas un psiholoģijas atziņām.

Iegādāt dāvanu


Edmunds Apsalons: Konstruktīva komunikācija: kā sarunāties, saprasties un sadarboties

Sešu lekciju cikls par sarunu vadīšanas un attiecību veidošanas metodiku, kas ļaus nostiprināt pārliecību par savām komunikatīvajām spējām.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Klausītāji, auditorija: ikviens, kuru interesē izprast, kā veidojas starppersonu komunikācijas process, un kurš vēlas pilnveidot un iegūt pārliecību par savām konstruktīvas komunikācijas prasmēm.

Iegādāt dāvanu


Dāvanu karte 15 EUR vērtībā

Tā ir inteliģenta un gaumīga dāvana, kas saņēmēju aicina augt un pilnveidoties, izzināt sevi un pasauli. Mūsuprāt, tā ir jauka alternatīva precēm un lietām, kuru mūsu mājokļos jau tā mēdz būt par daudz.

Uzdāvini dalību Open.lv kursā!

Iegādāt