Vadītāju Līderības attīstības programma “3+3+3”

1. Pievienojies

Lai piekļūtu kursa saturam, pievienojieties mācību platformai.

2. Iegādājies

Ja kurss nav iegādāts, to varat izdarīt šeit.

3. Izbaudi

Vēlam aizraujošas un vērtīgas studijas!

Teorētisko lekciju sērija “Būt par līderi: kā vadīt emocionāli inteliģenti un iedvesmojot”

Vadītāju Līderības attīstības programma "3+3+3"

Esiet sveicināti Open.lv tiešsaistes kursu norises platformā!

Šajā vietnē tiks publicētas “Iespējamas Misijas” vadītāju līderības programmas “3+3+3” teorētiskās tiešsaistes lekcijas un ar to saistītie papildu materiāli. 

Jaunākās lekcijas taps pieejamas pēc kursa grafika norādītajā dienā plkst. 10.00. Par to saņemsiet arī informatīvu e-pasta ziņu, taču, ja ziņa kavējas vai kādu iemeslu dēļ to nesaņemat (piemēram, tā nonākusi mēstuļu vai reklāmu sadaļā), lekcija jums tik un tā būs pieejama mācību platformā.

Katras lekcijas materiāla apgūšanai ir dota apmēram nedēļa laika (laika grafiku redzēsiet “Svarīgi izlasīt” sadaļā un lekciju sarakstā).

Līdz apmācību programmas grupu nodarbību sākumam ikvienam dalībniekam ir jānoskatās lekcijas video, jānokārto pašpārbaudes tests un jāizpilda pašrefleksijas uzdevumi. Tas ļaus nodarbības laikā turpināt apskatīt tēmas jautājumus, reflektējot par dzirdēto teorētisko pusi savienojumā ar jūsu pieredzi organizācijas vadītāju ikdienā. Grupas nodarbības laikā tiks izmantoti arī jūsu izpildītie video nodarbībā dotie “pašrefleksijas uzdevumi”.

Nodarbību saraksts