Sadarbības iespējas uzņēmumiem

Simtiem Latvijas uzņēmumu, valsts un pašvldības iestāžu jau ir atbalstījuši savu darbinieku izaugsmi, piedāvājot Open.lv studijas. Šeit tikai daži no tiem.

Sadarbības iespējas uzņēmumiem

Tiešsaistes kursu piedāvājums uzņēmumiem

Uzņēmumu komandām piedāvājam daudzpusīgus, praktiski pielietojamu zināšanu kursus, lai ikviens darbinieks varētu mācīties no labākajiem Latvijas lektoriem jebkurā sev izdevīgā laikā un vietā, ar augstas kvalitātes tehnisko risinājumu par ļoti demokrātisku maksu. Ieguldījums savu darbinieku izaugsmē ļaus jums pilnveidot darbinieku zināšanu bāzi, profesionālās iemaņas, attīstīt emocionālo inteliģenci un paplašināt redzesloku.

Kā pieteikt uzņēmuma darbiniekus Open.lv kursiem?

  1. Ja studētgribošo darbinieku skaits ir līdz 10 darbiniekiem, uzņēmums saviem darbiniekiem var iegādāties piedāvājumā esošu kursu par aprakstā norādīto cenu juridiskajām personām.
  2. Ja uzņēmums vēlas vienam vai vairākiem kursiem pieteikt lielāku darbinieku skaitu, Open.lv komanda sagatavos uzņēmuma vajadzībām atbilstošu kursu un cenas piedāvājumu, piešķirot apjoma atlaidi.

Lūdzam pievērst uzmanību, ka mūsu lekcijas nav vebināri un nenotiek tiešraidē. Lekcijas ir filmētas un rūpīgi producētas, skatāmas jebkurā laikā un vietā kopā ar bagātīgiem papildmateriāliem.

Mūs interesē


Open.lv platformas īre

Vai organizējat uzņēmuma iekšējās apmācības un vēlaties tās pārcelt tiešsaistes formātā? Varbūt esat uzaicinājuši lielisku lektoru, kura uzstāšanos vēlaties ierakstīt un piedāvāt sava uzņēmuma darbiniekiem skatīšanai jebkurā laikā un vietā?

Open.lv piedāvā uzņēmumiem un projektu komandām īrēt ērtu, studētājam vienkārši lietojamu platformu mācību satura izvietošanai un mācību procesa nodrošināšanai uzņēmuma darbiniekiem. 

Platformas īres pakalpojumā piedāvājam:

  • izvietot jūsu veidotu mācību kursu Open.lv mācību platformā (video, papildmateriālus, pašpārbaudes un noslēguma testus) jūsu uzņēmuma darbinieku, projekta dalībnieku lietošanai vai plašākai auditorijai;
  • nodrošināt norēķinu sistēmu (pēc maksājuma veikšanas kursa dalībnieks uzreiz piekļūst kursa saturam) vai dalībnieku datubāzes importu;
  • nodrošināt izvietotā kursa mācību procesu: dalībnieku reģistrācijas ziņojumus, atgādinājumu e-pasta ziņas par mācību termiņiem, automātisku sertifikātu ar unikālu un pārbaudāmu sērijas numuru.
  • Ja nepieciešams, par papildu maksu varam piedāvāt: kursa producēšanas pakalpojumu: video filmēšanu, montēšanu kopā ar vizuālo materiālu, tekstu rediģēšanu; konsultāciju par tiešsaistes kursa veidošanu un pārdošanu Facebook.

Pieteikties


Šeit pieejama informācija par Open.lv un mūsu piedāvātajiem kursiem prezentācijas formātā.

Prezentācija