Piedāvā savu kursu – kļūsti par pasniedzēju!

Varbūt tev ir Oksfordā iegūts grāds ekonomikā un tu vēlies Latvijas auditorijai pasniegt kursu par to, kā rodas un tiek pārvarētas finanšu krīzes? Vai arī tu proti cept vislabāko maizi un tev nebūtu žēl, ja arī citi to spētu? Iespējams, tu jau esi izveidojis savu kursu, taču nezini, kur to publicēt? Vai arī tu esi talantīgs un studentu iecienīts pasniedzējs augstskolā, koledžā vai vidusskolā, kurš vēlētos uzrunāt plašāku auditoriju?

Open.lv ar prieku dos mājvietu tevis veidotam kursam. Piedāvājam ievietot tevis veidotu saturu saprotamā un ērti lietojamā studiju vidē, nodrošinot norēķinu sistēmu, reģistrācijas un mācību procesu; un pats galvenais – ļaujot uzrunāt ieintersētu auditoriju.

Piedāvā savu kursu - kļūsti par pasniedzēju!

Open.lv komanda:

  • izvietos tevis veidoto mācību kursu Open.lv mācību platformā (video, papildmateriālus, pašpārbaudes un noslēguma testus);
  • nodrošinās norēķinu sistēmu (pēc maksājuma veikšanas kursa dalībnieks uzreiz piekļūst kursa saturam) vai dalībnieku datubāzes importu, ja kursa dalībniekus reģistrē pats;
  • nodrošinās izvietotā kursa mācību procesu: dalībnieku reģistrācijas ziņojumus, atgādinājumu e-pasta ziņas par mācību termiņiem, automātisku sertifikātu ar unikālu un pārbaudāmu sērijas numuru;
  • informēs Open.lv auditoriju (kas šobrīd pārsniedz 25 000) par kursa pieejamību savā jaunumu vēstulē.

Izmaksas

Platformas īres pakalpojuma standarta izmaksas ir 30% no kursa ienākuma. Esam noteikuši kursa minimālo cenu – 25 EUR (PVN ieskaitot).
Izmaksu attiecība var mainīties, ja tiek izmantoti papildu pakalpojumi (piemēram, papildu reklāma, tekstu rediģēšana, video montēšana vai tml.).

Svarīgi!

Mēs vēlamies savai auditorijai piedāvāt kvalitatīvu mācību saturu, kursus ar plašu un laipnu skatījumu, tādus, kuri nav cieņu aizskaroši un nepopularizē likumpārkāpumus. Lai arī, publicējot ārēju saturu, atbildību par kursā runāto un autortiesībām uzņemas tā autors, Open.lv komanda patur tiesības kursu nepublicēt vai pārtraukt tā pieejamību, ja tā saturs un materiālu kvalitāte neatbildīs šīm prasībām.

Open.lv komandas ieteikumi

Zinām, ka kursa izstrāde un sagatavošana pirmajā brīdī var likties biedējoša – jo īpaši, ja nezini, ar ko sākt un kas būtu paveicams. Bet zini – mēs vēlamies, lai tev izdodas, tāpēc iedrošinājumam vienkāršā un draudzīgā valodā esam noformulējuši veicamos soļus un atbildamos jautājumus par kursa saturu un tā veidošanu.


Lai pieteiktu savu kursu, laipni aicinām aizpildīt pieteikuma anketu, un mēs ar tevi sazināsimies par turpmākajiem soļiem.

Anketa