Ilgonis Vilks: Kas jauns kosmosā?

1. Pievienojies

Lai piekļūtu kursa saturam, pievienojieties mācību platformai.

2. Iegādājies

Ja kurss nav iegādāts, to varat izdarīt šeit.

3. Izbaudi

Vēlam aizraujošas un vērtīgas studijas!

Foto: Guna Rubule, www.gunarubule.com

Daudziem mūsu lekciju klausītājiem jau labi pazīstams astronoma Ilgoņa Vilka divpadsmit lekciju kurss “Visuma noslēpumus šķetinot”, kas mūsu vietnē pieejams bez maksas un kopš 2014. gada skatīts daudzus tūkstošus reižu. Šis kurss iecerēts kā turpinājums un paplašinājums “Visuma noslēpumu” kursam.

Visums ir tik plašs, ka jauni atklājumi seko cits citam, un astronomijas zinātne strauji virzās uz priekšu. Kursā “Kas jauns kosmosā?” piedāvājam noskaidrot, kādas ir pēdējo gadu aktualitātes astronomijā un kosmiskajos pētījumos. Kas noskaidrots par jau zināmajiem objektiem? Kādas jaunas, vēl neizpētītas parādības ir atklātas? Un kā cilvēkiem veicas ar lidojumiem kosmosā?

Kursa norise: Lekciju kurss notiks tiešsaistē (ne tiešraidē). Kursa dalībnieki saskaņā ar kursa grafiku saņems piekļuvi kursa lekciju video un papildu materiāliem LU Open Minded mājaslapā. Lekciju video būs skatāmi jebkurā laikā un vietā līdz 1. jūnijam.

Klausītāji, auditorija: ikviens bez izņēmuma, kam interesē kosmosa izpēte un jaunākie zinātnes atklājumi šajā laukā.


Par lektoru

Astronoms un pedagogs Ilgonis Vilks sarakstījis vairākas mācību grāmatas, māca studentus Latvijas Universitātē, popularizē astronomiju, veido populārzinātnisko žurnālu “Zvaigžņotā Debess”, pēta Latvijas astronomijas vēsturi un pilnveido astronomijas terminoloģiju. Brīvajā laikā aizraujas ar fotografēšanu un ceļošanu.

0
  Mans grozs
  Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties
   0
    Mans grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties