Sejas joga un citas tehnikas, kā būt pārliecinātai, mirdzēt un iedvesmot citus

Sejas joga un citas tehnikas, kā būt pārliecinātai, mirdzēt un iedvesmot citus

Nav nekā dabiskāka par cilvēka vēlmi justies un izskatīties labi. Mūsu seja ir dvēseles spogulis, kas bieži vien precīzi ataino to, kā patiesībā jūtamies. Tieši tāpēc – ja vēlamies relaksētu, mirdzošu un dabiski skaistu seju, kosmētika vai plastiskā ķirurģija var izrādīties tikai īslaicīgs apmāns. Ir nepieciešama dziļāka un daudzpusīgāka pieeja, kas sniedz paliekošu rezultātu!

Reģistrējies un izmēģini

Piesakies mūsu jaunumiem, un trīs dienas pēc kārtas nosūtīsim Tev pa vienam īsam uzdevumam, kas palīdzēs uzlabot Tavu pašsajūtu un izskatu. Tāpat arī saņemsi citus Open.lv jaunumus ar īpašajiem piedāvājumiem un jaunām izaugsmes iespējām. Atteikties varēsi jebkurā mirklī!

Ukraiņu holistiskā terapeite Nadia Kovčužna savā tiešsaistes kursā “Sejas joga enerģijai un skaistumam” piedāvā unikālu, dinamisku un iedarbīgu tehniku kopumu, kas ietver:

– Sejas jogu;
– Atbruņošanās tehniku;
– Miofunkcionālo terapiju;
– Neirovaskulāro atbrīvošanu;
– “Dien Čan” sejas tehnikas.

Tālāk tekstā aplūkosim katras tehnikas priekšrocības.


Sejas joga

Sejas joga ir kā treniņš sejas muskuļiem (tikai bez sviedriem, piepūles un neizejot no mājas!) un ietver dažus vienkāršus vingrinājumus sejas tonizēšanai, nostiprināšanai un atjaunošanai, kurus izpildot, jutīsies un izskatīsies atjaunojusies, moža un vitāla.

Sejas joga ir holistiskas jeb visaptverošas rūpes par sevi, nevis tikai līdzeklis izskata uzlabošanai. Ieviešot to savā ikdienā, varēsi novērot ne tikai to, kā sejas āda kļūst tvirtāka un gludāka, bet sajust arī atslābumu un stresa mazināšanos.


Atbruņošanās tehnika

Iedomājies, kā atbrīvojas visa ķermenī uzkrātā spriedze un stress, ļaujot tev justies vieglāk, brīvāk un nonākt ciešākā saiknē pašai ar sevi. Tāds ir šīs tehnikas spēks! Tā ietver spiediena pielietošanu uz konkrētiem punktiem vai ķermeņa vietām, kurās uzkrājas spriedze.

Šī maigā, bet spēcīgās iedarbības tehnika ir kā atslēga uz jaunu vitalitātes un prieka līmeni vieglākai un autentiskākai dzīvei. Tā palīdz atbrīvoties no ķermenī uzkrātajiem emocionālajiem un fiziskajiem blokiem, novedot tevi dziedinošā dziļas relaksācijas stāvoklī.

Sejas joga un citas tehnikas, kā būt pārliecinātai, mirdzēt un iedvesmot citus

Miofunkcionālā terapija

Vai esi kādreiz aizdomājusies par to, kā tavs mēles novietojums vai elpošanas paradumi ietekmē vispārējo veselību? Miofunkcionālā terapija pēta šo saikni un piedāvā vingrinājumus un tehnikas optimālai sejas muskuļu un elpceļu funkcionēšanai.

Tā ir kā individuāli izstrādāts treniņu plāns tavai mutei un sejai, lai uzlabotu gan runas skaidrību, gan miega kvalitāti. Vingrinājumi var arī palīdzēt tonizēt un stiprināt sejas muskuļus, potenciāli uzlabojot sejas simetriju un estētiku. Tas var būt īpaši noderīgi cilvēkiem ar sejas muskuļu vājumu vai asimetriju, vai ja vienkārši vēlies izskatīties labāk!

Sejas joga un citas tehnikas, kā būt pārliecinātai, mirdzēt un iedvesmot citus

Neirovaskulārā atbrīvošana

Neirovaskulāro atbrīvošanu varētu salīdzināt ar pogu, kas ļauj atiestatīt ķermeņa un prāta harmoniju. Veicot maigus pieskārienus, tiek atbrīvota spriedze un veicināta optimāla asinscirkulācija un nervu sistēmas darbība, lai pavērtu ceļu pilnīgai ķermeņa relaksācijai un labsajūtai.


“Dien Čan” sejas tehnikas

Iztēlojies sejas procedūru, kas, pateicoties senās gudrības un mūsdienu zinātnes apvienojumam, ne tikai padara seju dabiski mirdzošu, bet arī atjauno pilnīgu ķermeņa harmoniju un līdzsvaru. “Dien Čan” sejas tehnikas, kuras tiek izmantotas, lai aktivizētu sejas refleksu punktus, ir kā spa procedūra gan ķermeņa, gan gara labsajūtai.


Izmēģini to visu un atklāj mirdzumu savā sejā!

Patlaban Nadias kurss “Sejas joga enerģijai un skaistumam” pieejams ar dāsnu 60% atlaidi! Izmanto iespēju un iegūsti savā īpašumā piecas video nodarbības un patīkamus bonusus, kas ļaus praktizēt šīs tehnikas neierobežotu laiku.